Vah Amatör Küme'm vah

5.1.2020 20:35:35
Vah Amatör Küme'm vah
Benim garip, benim aşağılanan ve benim hor görünen Amatör ligim.

VAH AMATÖR LİGİM VAH

Benim garip, benim aşağılanan ve benim hor görünen Amatör ligim.

Ülkemizin en büyük sorunu hiyerarşi.. Hiyerarşi Avrupa ülkelerin de farklı uygulanır.. En üst kademinin en alt kademeye saygısı vardır fakat bizim ülkemiz de acı ama gerçek hiyerarşi farklı uygulanır en üst kademe en alt kademeyi her zaman aşağılamıştır..

Türkiye Kupası maçlarını bakın, 2 seviye üst lig futbolcusu kendisinden 2 alt seviye futbol oyanayan meslektaşını aşağılıyor ve hor görüyor. Meslektaşının top sürüşüne gülenleri gördü bu gözler.. konunuya geçelim, konuyu anlatabilmek için bakış açımızı gözler önüne serdik.. Konumuz;

Kırıkkale Amatör küme de mücadele eden Kırıkkale 1989 Futbolcusu sakatlanıyor ve sakatlandıktan sonra saha dışında ambülans olmadığı için, sakatlanan futbolcuyu antrenör kucağına alıp kendi aracıyla hastahaneye götürüyor..

Bakın ülkenin en büyük televizyon kanallarında tartışıyorlar futbolumuz neden gelişmiyor diye.. Saatlerce konuşmanıza ve seminerler vermenize gerek yok aldığınız paraya yazık. Şu fotoğraf neyin ne olduğunu neden gelişmediğimizi gösteriyor.. Bağıra bağıra yüzümüze vuruyor..

Yazının başında dediğimiz gibi biz hiyerarşi'yi çok yanlış anlıyoruz. Hiyerarşi'yi sıralama olarak değil de en üst sıralamada ki bir altını ezsin diye tanımlıyoruz.

Vah Benim yetim amatör ligim, vah benim kaderine terkedilen Amatör futbolcum.

Şu görüntüye sebeb olanlara yazıklar olsun. 

Bu haber toplam 1249 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
sanalbasin.com üyesidir
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Amatörün Gözü Spor Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.