Genç futbolcuların içler acısı hali çözüm bekliyor

Genç futbolcuların içler acısı hali çözüm bekliyor
Adıyaman'da hiçbir yetkiliden destek alamayarak, sporcularını zor şartlarda

Genç Futbolcuların İçler Acısı Hali Çözüm Bekliyor
Simoviç Karaca Spor Akademisi futbolcuları bütün imkansızlıklara rağmen U 14 liginde mücadele ederek, Türkiye şampiyonu oldular.


Genç Futbolcuların İçler Acısı Hali Çözüm Bekliyor
Ellerinde hiçbir imkan olmayan sporcuların içinde bulundukları sorunlar ise çözüm bekliyor.

Adıyaman'da hiçbir yetkiliden destek alamayarak, sporcularını zor şartlarda müsabakalara götürdüklerini söyleyen Simoviç Karaca Spor Akademisi Başkanı ve hocası Enver Güneş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi.

Yerelde bütün kapıların üzerine kapandığını ifade eden Enver Güneş, Adıyaman'da spora ve sporculara önem verilmediğini ifade ederek; "Adıyaman'da hangi kapıyı çalsak o kapı üzerimize kapanıyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bugünde yetkililer futbola gönül veren bu çocuklara sahip çıkmıyorlar. Bizler imkansızlık içinde bu sporcularımızı dublo bir araç içinde maçlara götürüyoruz. Geçmiş dönemlerde bir takıma 850 milyon TL yardım yapanlar ne yazık ki, Türkiye şampiyonluğunu elde eden sporcularımıza sahip çıkmıyorlar. Sporcularımız bütün imkansızlıklara rağmen başarı elde ediyorlar. Fakat bu başarıyla illerine dönen sporcularımıza hiçbir yetkili sahip çıkmıyor. Hatta bu çocuklara bir telefon ederek, tebrikte bulunan bile yok. Bu duruma el atılmaması bizleri derinden etkiliyor. Sporcularımız bütün imkansızlıklara rağmen U 14 liginde mücadele ederek, Türkiye şampiyonu oldular. Adıyaman'da yerel yönetimlerden destek alamadığımız için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan destek bekliyoruz." dedi. 

Adıyamanlılar

Bu haber toplam 188 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
sanalbasin.com üyesidir
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Amatörün Gözü Spor Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.